6 Mayıs 2015 Çarşamba

J.M Darhower - Gözlerindeki Canavar | Kitap Yorumu, Video

Gözlerindeki Canavar (Monster in His Eyes #1)
Satın Almak ve İncelemek İçin: D&R | Okuoku | İlknokta | Kitapyurdu Goodreads
Kategori: Yetişkin, Erotik, Romance
Yazar: J.M Darhower (Çevirmen: Arzu Altınanıt)
Üretici: Yabancı
Liste Fiyatı: t 23,00
Sayfa Sayısı: 448
Kırmızı Başlıklı Kız, Koca Kötü Kurt'a âşık olursa… Ignazio Vitale iyi bir adam değildi. Onu ilk gördüğümde tehlikeyi sezmiştim. Karanlık ve öldürücü… Büyüleyici ve ürkütücü... İstediğim her şey ve ihtiyacım olan son şey... Saplantı…

Beni ağına düşürmesi, yatağa atması ve hayatına dahil etmesi çok uzun sürmedi. Onun sırları vardı, hayal bile edemeyeceğim sırlar… Gözlerindeki karanlık, ürkütücü ve heyecan vericiydi. O, yakışıklı prens maskesi ardına gizlenmiş bir canavardı ve maskesini çıkardığında her şey değişmişti. Ondan nefret etmek istiyordum. Bazen ediyordum da... Ama bu onu sevmeme engel olmuyordu.

Selam millet *-* Arayı çok fazla açmadan yine yeniden yepyeni bir kitap yorumuyla daha karşınızdayım :D Kitapla ilgili çok bir şey demeyeceğim çünkü videoda bolca bahsettim. Spoiler yok. Uzun zamandır kendimi tutarak yaptığım ilk yorum oldu. Erotik kitap yorumlamak zormuş. Cidden zormuş. İki tane video çektim. İlkini tekrar okuyunca yığınla caps malzemesi çıkıyordu o yüzden çünkü. Şimdiden  keyifli seyirler ^-^Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...