Hakkımda

Herkese merhaba. Ben Eren Nadir

22 yaşındayım. Kitap, kahve, kedi ve sinema aşığıyım.

2 yıldır Mersinde yaşıyorum. (Tekirdağ'a geri döndüm *-*) Babamın işi sebebiyle Türkiye'nin birçok ilini dolaştım, birçok okul değiştirdim ve bir sürü arkadaşım oldu ama hayatımın en güzel anlarını Tekirdağ'da yaşadım 

Kitap okumaya oldukça geç başladım. Lise 2 ye geçtiğim yaz tatil için gittiğim Çanakkale'de, bir kitap satıcısının Stephen Hawking'in sandığı Buick 8'i "Bak genç, sen bunu al. Bayılacaksın fiyuu inanılmaz bişi uzaymuzay var. Zaten adam hasta bu son kitabı olabilir. Oku sen bu kitabı beğenmezsen yarın getir" demesiyle,  Stephen King ile tanıştım. O gün bugündür okuyorum. Tam bir King hayranıyım.

Liseden sonra Şarap Üretim Teknolojisi okudum. Hayatımda yaptığım en iyi şeydi. Dünyanın en eğlenceli bölümü ve mesleği (Hala işsiz -,-). Şaraplarla ilgili birçok bilgiyi de blogumda paylaşacağım.

Okuduğum Türler: Fantastik, Bilim Kurgu, Tarihi Kurgu, Y-A, Distopya, Macera, Korku ve Polisiye

Sevdiğim Yazarlar: Stephen King, Clive Barker, Jean-Christophe Grangé, George R.R. Martin, J.R.R Tolkien, C.S Lewis, Tess Gerritsen, Laurell K. Hamilton

Sevdiğim Kitap/Seriler: Kara Kule(Stephen King), Tılsım-Kara Ev(Stephen King/Peter Straub), Buz ve Ateşin Şarkısı(George R.R. Martin), Narnia Günlükleri(C.S Lewis), Anita Blake/Vampir Avcısı(Laurell K. Hamilton)


9 yorum:

 1. yorumlarınızı takip ediyorum güzel yorumlar ama hiç Margaret Weis ile ilgili kitap yorumları yok ben fantastik kurguda bir numara bence bir okuyun iyi çalişmalar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Margaret candır *-* Onun olmadığı bir fantastik kitaplık düşünemiyorum bile. Maalesef blogumu Ejderha Mızrağı okuduğum dönemde açmadım. O yüzden de yorumları burada yok . Ama yakın bir zamanda seriye sil baştan başlamayı planlıyorum o zaman tüm kitapların yorumunu burada bulabileceksiniz.

   Sil
 2. Nasıl olur da bu kadar geç keşfettim (:
  Bende liseye kadar pek kitap okumazdım ama sevdiğim tür kitap bulamadığım içinmiş lise 2'de Stephen King Sadist kitabını okudum sayesinde o gün bugündür okuyorum (:
  Senin gibi birini de gördüğüm fikirlerini edineceğim için çook sevinçliyim şu an (:

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yeeey *-* okumaya King'le başlamış biri daha. İnan bana şu an ben de en az senin kadar sevinçliyim konuşacak çok şeyimiz var desene

   Sil
 3. Merhaba Eren;
  Sana ulaşabileceğim bir mail adresi varsa gerçekten sevinirim :D

  YanıtlaSil
 4. Tabi ki erennadiraksamoglu@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsin :D

  YanıtlaSil
 5. Selam. Bundan 1 yada 1.5 ay önce falan Youtube'de kanalına denk geldim, çok hoşuma gitti. Samimiyetin ve sıcaklığın gerçekten etkileyici. Kitaplıklarımız birebir uymasa da distopyadan yakalayıverdin beni. :) (Hatta senden gaza gelip blog bile açtım ya neyse...). Vaktini fazla almayayım. Barış!

  YanıtlaSil
 6. Merhaba Eren,

  Yazarımız Erhan Bayladı’nın kitaplarından İnci Tanesi veya Ol’u siz değerli edebiyat sevdalısı arkadaşlarımızın okuyup incelemeleri için paylaşmak niyetindeyiz. Eğer sizler için de uygunsa kitaplar arasından seçmiş olduğunuzu, sizin belirteceğiniz adrese ücretsiz bir şekilde teslim etmek istiyoruz.

  Bhartrihari'nin de dediği gibi “Bilgi, paylaştıkça çoğalan bir hazinedir.”

  Dostça sevgilerimizle :)

  YanıtlaSil
 7. Tabiiki de 22 yaşındasın ckjebwcbk

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...