27 Aralık 2014 Cumartesi

J.A Redmerski - Hiçliğin Kıyısında | Kitap Yorumu, Vlog

Satın Almak ve İncelemek İçin: Kitapyurdu Goodreads
Kategori: Yol Hikayesi, Yeni-Yetişkin, Macera, Aşk
Yazar: J.A Redmerski (Çeviren: Süreyya Çalıkoğlu
Üretici: Ephesus Yayınları
Liste Fiyatı: t 25,00
Sayfa Sayısı: 472
Yirmi yaşındaki Camryn, alışılmışın dışında bir yaşam tarzı düşlemektedir. Fakat başına gelen trajediler bu yaşamı kendisinden zorla çekip alınca, ilk bulduğu otobüse atlayarak varış noktasını bilmediği bir yolculuğa çıkar. Çıktığı bu kendini yeniden keşfetme yolculuğunda, kendisi gibi nereye gideceğini bilmeyen, Andrew Parrish adında biriyle tanışır. Fakat Andrewun da bazı karanlık sırları vardır…
Andrew yolculukları esnasında Camryne kimseye bağlı kalmadan, içinden geldiği gibi yaşama, en derin ve kuytu arzularına teslim olma sanatını öğretir. Ancak Andrewun ondan gizlediği sır yolun sonunda kendisini beklemektedir. Bu sır ikiliyi bir araya getirebilecek midir, yoksa onları sonsuza dek birbirlerinden ayrılmaya mı mahkûm edecektir?

"Hiçliğin Kıyısında mı? Muhteşemliğin Kıyısına ne dersiniz? Çünkü şu anda tam olarak bu durumdayım."

Selam millet *-* 2 haftalık aradan sonra nihayet yeni bir videoyla karşınızdayım. Neden iki haftadır yoktun diyen varsa kitap yorumları için eve gelmeyi bekledim. Burada video çekmek çok daha eğlenceli. Üstelik örnek vermem gerekirse falan tüm kitaplar elimin altında. Ve kabul edin siz de arkadaki manzaradan hoşlanıyorsunuz ^-^ Bir hafta boyunca evdeyim, boş zamanım bol, yorumlanmayı bekleyen bir sürü kitap var. Bu demektir ki tatilimi kitap yorumlarıyla geçireceğim. Hepsinin yorumu gelecek. Söz *-* İlk yorum Hiçliğin Kıyısında. Normalde bu kitabı biz Deniz'le beraber yorumlayacaktık ama ben dayanamadım. Bunu tadımlık sayın birlikte bir video daha çekeceğiz. Şimdiden keyifli seyirler :D3 yorum:

 1. 2014 en iyileri videosu çekecekmisin? ?
  Çok merak ediyorum :)

  YanıtlaSil
 2. On Küçük Nefes'in yorumunu bende girmiştim ve kesinlikle benim için de sürpriz olmadı. ^^
  Kitap fuarında ephesusta da çalıştım ama sattığım halde Hiçliğin Kıyısında'yı kendim almadım, evet... *-*

  YanıtlaSil
 3. Kitabın ismi çok ilgimi çekiyor, umarım içeriği de ismi kadar güzeldir. Okumayı düşünüyorum. Teşekkürler.

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...