2 Temmuz 2015 Perşembe

KCBT | Abbi Glines - Tehlikeli Temas | Kitap Yorumu, Video

Tehlikeli Temas (Too Far #1)
Satın Almak ve İncelemek İçin: D&R | Okuoku | İlknokta | Kitapyurdu Goodreads
Kategori: Yeni-Yetişkin, Erotik, Aşk
Yazar: Abbi Glines (Çevirmen: Derya İmer Aydınlık)
Üretici: Pegasus Yayınları
Liste Fiyatı: t 22,50
Sayfa Sayısı: 256
Bambaşka dünyalardan gelen iki üvey kardeş… Asla sizin olmamasi gereken şeylere duyulan arzu…

Blaire Wynn'in en son istediği şey babasının yeni ailesinin yaşadığı Florida'daki Rosemary Sahili'ne taşınmaktır. Ancak seçim şansı yoktur. Bir hastalık yüzünden ölen annesi, ardında yüklü borçlar bıraktığı için Blaire'in Alabama'daki çiftliği elinde tutması mümkün değildir.

Koltuğunun altındaki tabancayla kamyonetini zengin sahil kasabasına çeken Blaire buraya asla uyum sağlayamayacağını bilmektedir. Babasının Paris'e gittiğini ve onu yeni üvey kardeşi Rush Finlay'le yalnız bıraktığını öğrenince daha büyük bir hayal kırıklığı yaşar. İnsanları hor gören, hiçbir şeyden pişmanlık duymayan, adı çıkmış bir rock yıldızının oğlu olan Rush yakışıklı olduğu kadar şımarıktır da… Ve Blaire'i gördüğü anda genç kızın kanına girer.

Yaz ayları ilerledikçe genç kadın, Rush'ın asla tahmin etmediği yanlarını görecek ve birbirlerine karşı hisleri görmezden gelemeyecekleri kadar güçlenecektir. Ancak Rush, Blaire'in tüm dünyasını yıkacak bir sır bilmektedir. Blaire genç adamın tehlikeli temasına kendini kaptırmadan önce bu gizemi ortaya çıkarabilecek midir?

"En sevdiğim Abbi Glines kitabı olarak listemin zirvesine yerleşti."
-Colleen Hoover-
Selam millet *-* Nasılsınız? Valla ben harikayım :D En sonunda söz verdiğim gibi videolara dönüş yaptım. Ezgi'yle beraber çektiğimiz dudak okuma etkinliği videosu yayınlanmayı bekliyor. Hatta büyük ihtimalle  siz bu videoyu izlerken ben iki kitap yorumu bir  tane de tag videosu çekiyor olacağım B| Artık 2 günde bir video girebilirim sanırım. Sizler neler yapıyorsunuz? Tatil nasıl geçiyor? Okuyamama halinden kurtulabildiniz mi? Yazın bana bekliyorum ^^

2 yorum:


  1. eline sağlık..:)
    süpermiş..
    http://zoomlabakalim.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil
  2. Yorumunu izledikten sonra okumaya başladım ve ertesi gün dört kitabı da bitti. Biraz uykusuz kalmış olabilirim, evet. Teşekkürler video için, izlemesi keyifliydi her zamanki gibi :)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...