4 Eylül 2015 Cuma

Josh Malerman - Kafes | Kitap Yorumu, Video

Kafes
Satın Almak ve İncelemek İçin: D&R | Okuoku | İlknokta | Kitapyurdu Goodreads
Kategori: Gerilim, Korku, Macera, Psikolojik
Yazar: Josh Malerman (Çevirmen: Aslı Dağlı)
Üretici: İthaki Yayınları
Liste Fiyatı: t 23,00
Sayfa Sayısı: 336
Dışarıda bir şey var…

Görülmemesi gereken korkunç bir şey… Ona atılan bir bakış kişiyi ölümcül bir deliliğe sürüklüyor. Ne olduğunu ve nereden geldiğini ise kimse bilmiyor.

Malorie ve iki çocuğu, olayların başlangıcından beş yıl sonra hayatta kalmayı beceren bir avuç insan arasındaydı. Nehrin kenarındaki terk edilmiş bir evde çocuklarıyla yaşayan Malorie, ailesinin güvende olabileceği bir yere gitmenin hayalini kuruyordu. Fakat onları bekleyen yolculuk tehlikelerle doluydu. Tek bir yanlış hamle ölümlerine yol açabilirdi. Ve onları takip eden bir şey vardı.

Bu bilinmeyene doğru gözbağının karanlığında yaptığı yolculukta Malorie sık sık geçmişi hatırlıyordu. Bilinmez tehlikenin karşısında bir araya gelerek hayatta kalmaya çalışan, kendisini de aralarına kabul ederek onu da kurtaran ev arkadaşları teker teker aklına geliyordu: Bir zamanlar yabancı olan bir grup insanın birer birer kapısını çaldığı evde kurdukları ortak hayat... Ancak sağ kalan ve kapılarını çalan insanlar arttıkça ortaya yüzleşmeleri gereken bir soru çıkmıştı: Herkesin aniden delirdiği bir dünyada kime güvenilebilirdi?
Selam millet *-* Nasılsınız. Ben bu aralar harikayım. Bir hafta gibi kısacık bir aradan sonra yeni bir kitap yorumuyla karşınızdayım. #onunkitapları videosuna vermiş olduğunuz harika geri dönüşler için hepinize çok teşekkürler. Bir önceki videoda göstermiş olduğum bütün kitapların yorumu gelecek ama önce Kafes var. Bu kitabı ne yapıp edin okuyun. Uzun zamandır beni böylesine ürküten bir kitap daha okumamıştım. Cidden iyiydi. Şimdiden keyifli seyirler. Yorum bırakmayı unutmayın ^^Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...