29 Ocak 2013 Salı

Kontesce ve Kitapsayfalarii'nda Çekilş Var

Birbirinden güzel iki çekiliş haberi var !

 Kitap Sayfalarının kuruluşunun 1. yılı şerefine yapılan çekilişte talihli 1 kişiye 3 kitap birden hediye. Çekilişe katılmak için Tıklayınız 
 

  
  
  Günebakan Üçlemesi ile kendisine sadık bir okur kitlesi kazanan Gülsah Elikbank'ın Aşkın Gölgesi kitabını kontesce'den kazanmak için Tıklayınız


 Gülşah Elikbank - Aşkın Gölgesi
 Aşkın Gölgesi'ni okuyunca, babasız büyüyen kadınların kırılgan yüzlerıyle bır kez daha karşılaştım. On yedi yaşın tüm çelişkileri, ilk aşkın sancılı gel gitleri, Gülşah Elikbank'ın kelımelerle dansıyla her bir satıra nakış gibi işlenmişti. Aşka inancını yitirmiş bir kadının anneliğıyle hayata tutunma çabası yüreğinizi titretirken, korkuları uğruna hayatı ve aşkı ıskalayan bir adamın çaresizliğine tanıklık edeceksiniz.
Aşkı aşkla anlatan, adından söz ettirecek bir yazarın, uzun yıllar yüreğınizde yer edecek sarsıcı, hüzünlü öyküsü bu.
Çarpıcı karakterlerle örülmüş; geçmişle, aşkla ve insanın kendiyle yüzleşme hikayesi 'Aşkın Gölgesi' CEZMİ ERSÖZ

Aşk, bir mırıltıdır. Sesini fazla yükseltirsen, kaçar. Tebrikler Gülşah...
NAZLI ERAY

Aşkın Gölgesi için, yalnızca bir aşk romanı tanımlaması yapmak doğru değil. Ana-kız ilişkisini derinlemesine sorgulayan, keşkelerimızle ve korkularımızla bızı yüzleştıren, aşkla nefretin çoğu zaman kol kola gezdığını acı da olsa bize hatırlatan bır geçmışle hesaplaşma romanı, Aşkın Gölgesi.
Aşk, bir kadının hayatında ne kadar belirleyici olabılır? Ya bir şehir? Geç kalınan pişmanlıkların nelere mâl olabileceğini hiç düşündünüz mü? Gülşah Elikbankın aşk ve duyguyla yoğrulmuş kalemınden keyifle okunacak bu romandan aklınızda çok şey kalacak.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...